Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Execuția lucrărilor aferente obiectivului de investiție ,,MODERNIZARE INFRASTRUCTURA RUTIERA ZONA 2 SI ZONA 3, localitatea Limanu, comuna Limanu” - LOT 1
- Număr anunț
- SCN1158638
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIMANU (CUI 4671688)
- Furnizor / câștigător
- ASFALT DOBROGEA SRL (CUI 24084904)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.104.048,46 RON
- Valoare atribuită
- 2.101.268,15 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 06.02.2025 16:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1119334
- Termen limită
- 24.02.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1236915
Documente
Documentația de atribuire
- 03 Modele formulare.docx
- 04 Formular-propunere tehnica.docx
- Autorizatie de construire nr. 7 _ 31.01.2024 _ prelungita.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1236915.pdf
- Liste de cantitati _ lot 1.pdf.p7s
- Model contract.pdf.p7s
- Model formulare.pdf.p7s
- Parte scrisa _ LOT 1.pdf.p7s
- Planuri P.T. _ lot 1.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASFALT DOBROGEA SRL CUI RO24084904
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DAF TRANS 2000 SRL CUI RO 12899831
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CONDEM PARTNER SRL CUI RO 20416130
Valoare atribuită
2.101.268,15 RON
din 2.104.048,46 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.780,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.