Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Descarcarea navetelor cu carbune umed si inghetat

Număr anunț
SCN1158600
Autoritate contractantă
CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
Furnizor / câștigător
NOVA OAS SRL (CUI 5320073)
Cod CPV
63711000-6 · Servicii anexe pentru transportul feroviar (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499.989,60 RON
Valoare atribuită
497.850 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
06.02.2025 12:14
Anunț de atribuire
SCNA1118561
Termen limită
21.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1236786

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVA OAS SRL CUI RO 5320073

Valoare atribuită

497.850 RON

din 499.989,60 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 2.139,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.