Anulată Anunț de participare

“DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT DIN COMUNA COSTEȘTI, JUDEȚUL IAȘI”

Număr anunț
SCN1158597
Autoritate contractantă
COMUNA COSTESTI (CONSILIUL LOCAL COMUNA COSTESTI) (CUI 16403360)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196.756 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
06.02.2025 11:56
Anunț de atribuire
SCNA1117294
Termen limită
17.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1236771

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 196.756 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
4 : DOTARI - Dotarea cu mobilier specific si materiale didactice … 118.053,60 RON Anulat
5 : DOTARI - Echipament digital pentru dotare laborator scolar di… 29.513,40 RON Anulat
6 : DOTARI - Mobilier specific si materiale specifice, inclusiv e… 49.189 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.