Anulată Anunț de participare

Achiziționarea materialelor didactice pentru unitățile de învățământ din Orașul Sărmașu, în cadrul proiectului „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a Liceului Teoretic ”Samuil Micu” din orașul Sărmașu”

Număr anunț
SCN1158575
Autoritate contractantă
ORAS SARMASU (CUI 6405259)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
412.702,25 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
06.02.2025 09:54
Anunț de atribuire
SCNA1117952
Termen limită
17.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1236742

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 412.702,25 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Materiale didactice grădiniță 175.866,39 RON Anulat
2 Materiale didactice ciclu primar 59.754,62 RON Anulat
3 Materiale didactice ciclu gimnazial 95.391 RON Anulat
4 Materiale didactice ciclu liceal 81.690,24 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.