Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Servicii de Elaborare PT+DDE, asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru obiectivul de investiții „Construirea unui parc fotovoltaic pentru autoconsum, beneficiar primaria comunei Gradistea, judetul Calarasi”
- Număr anunț
- SCN1158707
- Autoritate contractantă
- Comuna GRADISTEA (CUI 4602688)
- Furnizor / câștigător
- ECI PROJECT MANAGEMENT CONSULTING SRL (CUI 36583576)
- Cod CPV
- 45251100-2 · Lucrari de constructii de centrale electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.548.840,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.521.230,23 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 10.02.2025 09:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1119896
- Termen limită
- 11.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1236998
Documente
Documentația de atribuire
- APM - clasarea notificarii.pdf.p7s
- ATR 19708479.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- carte funciara parc fotovoltaic.pdf.p7s
- certificat de urbanism parc fotovoltaic.pdf.p7s
- Contract achizitie publica Gradistea.doc.p7s
- FisaDate_DF1236998.pdf
- Formulare Gradistea.docx.p7s
- HCL aprobare SF.pdf.p7s
- notificare mediu parc fotovoltaic.pdf.p7s
- SF GRADISTEA.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECI PROJECT MANAGEMENT CONSULTING SRL CUI RO36583576
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CIRRUS CONSTRUCT S.R.L. CUI 33559387
Asociați 1
SKYLINE CENTER SRL CUI RO18034103
Terți susținători 1
VOLTA X SOLAR SYSTEMS S.R.L. CUI 15329177
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELNET INSTAL SRL CUI 20087045
Valoare atribuită
1.521.230,23 RON
din 1.548.840,46 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 27.610,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.