Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii de proiectare si execuție lucrări destinate implementării proiectului “STAȚII DE REÎNCĂRCARE VEHICULE ELECTRICE ȘI/SAU HIBRID PLUG-IN ÎN MUNICIPIUL BRAȘOV – 80 de stații” - Contract de finanțare Nr. 733/JGES/19.07.2024
- Număr anunț
- SCN1158700
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.284.758 RON
- Valoare atribuită
- 4.279.880 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.02.2025 09:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1122317
- Termen limită
- 14.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1236987
Documente
Documentația de atribuire
- 1_CU faza SF_Mun Brasov.pdf.p7s
- 2_Aviz de amplasare_Mun Brasov.pdf.p7s
- 3_Aviz Cultura_Mun Brasov.pdf.p7s
- 4_Aviz Comisie circulatie_Mun Brasov.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- DRAFT CONTRACT.pdf.p7s
- FisaDate_DF1236987.pdf
- SECTIUNEA FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLASH LIGHTING SERVICES SA CUI RO 13845929
Valoare atribuită
4.279.880 RON
din 4.284.758 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 4.878 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.