Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Servicii de metenanta preventiva si corectiva a echipamentelor de masura si control Hach-Lange si Endress&Hauser – 2 Loturi
- Număr anunț
- SCN1158811
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- HACH LANGE SRL (CUI 17610720)
- Cod CPV
- 50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 911.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.654.803,12 RON
- Data publicării
- 14.02.2025 15:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1119042
- Termen limită
- 04.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1237249
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale.docx.p7s
- FisaDate_DF1237249.pdf
- Modele formulare.docx.p7s
- Precizari suplimentare sect III din FD.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HACH LANGE SRL CUI RO 17610720
Valoare atribuită
1.654.803,12 RON
din 911.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro