Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 38,1% sub estimat

Agregate naturale si concasate pentru lucrari de drumuri

Număr anunț
SCN1158787
Autoritate contractantă
Administratia Domeniului Public Pitesti (CUI RO4122213)
Furnizor / câștigător
INTENS PREST SRL (CUI 139530)
Cod CPV
14212000-0 · Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
976.885 RON
Valoare atribuită
605.000 RON 38,1% sub estimat
Data publicării
14.02.2025 13:23
Anunț de atribuire
SCNA1118730
Termen limită
28.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1237100

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTENS PREST SRL CUI RO 139530
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EMANICKOLT S.R.L. CUI 33483688

Valoare atribuită

605.000 RON

din 976.885 RON estimat 38,1%

Adjudecat la 61,9% din estimat · economie 371.885 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.