Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Reabilitare conducta de apă OL DN 500mm Pod Golescu, Municipiul Satu Mare, Jud.Satu Mare
- Număr anunț
- SCN1158781
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
- Furnizor / câștigător
- BLEJKAN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 37165199)
- Cod CPV
- 45232100-3 · Lucrari auxiliare pentru conducte de apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.088.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.087.543,23 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.02.2025 10:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1119512
- Termen limită
- 04.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1237114
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXE Caiet de sarcini Reabilitare Conducta Pod Golescu.zip.p7s
- CS general_rev.02 final.pdf.p7s
- FisaDate_DF1237114.pdf
- Model contract Reabilitare conducta de apa Pod Golescu.docx.p7s
- Model Formulare Reabilitare conducta de apa Pod Golescu.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BLEJKAN CONSTRUCT S.R.L. CUI RO37165199
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DIRINGER & SCHEIDEL ROMANIA S.R.L. CUI RO 15100210
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CRCI 3 S.R.L. CUI RO37443961
Valoare atribuită
1.087.543,23 RON
din 1.088.600 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.056,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.