Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat
Furnizare diverse produse alimentare de bază pentru Paște 2025
- Număr anunț
- SCN1158907
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA EDUCATIE CULTURAL-SPORTIVA SI IDENTITATE COMUNITARA VOLUNTARI (CUI 18402914)
- Furnizor / câștigător
- AMANOS BRAND S.R.L. (CUI 43050835)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 475.350 RON
- Valoare atribuită
- 467.100 RON 1,7% sub estimat
- Data publicării
- 17.02.2025 20:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1120505
- Termen limită
- 28.02.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1237327
Documente
Documentația de atribuire
- 004 Caiet de sarcini Paste 2025.pdf.p7s
- 006 Formulare si clauze contractuale alimente paste 2025.pdf.p7s
- 007 Contract Furnizare alimente de baza paste 2025.pdf.p7s
- FisaDate_DF1237327.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMANOS BRAND S.R.L. CUI 43050835
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TOPI IMPORT-EXPORT S.R.L. CUI RO14299795
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BLACK SEA EUROINVESTMENT CUI RO21211132
Valoare atribuită
467.100 RON
din 475.350 RON estimat
1,7%
Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 8.250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.