Atribuită
Anunț de participare
Dotarea cu Materiale didactice si produse specifice cabinete Kinetoterapie a unităților de învățământ din Sectorul 4 al Municipiului București în cadrul proiectului „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar din Sectorul 4 al Municipiului București” finanțat prin PNRR, componenta C15
- Număr anunț
- CN1077918
- Autoritate contractantă
- SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
- Furnizor / câștigător
- DEEBO INTERNATIONAL SRL (CUI 32640008)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 243.634 RON
- Valoare atribuită
- 413.287 RON
- Data publicării
- 17.02.2025 15:38
- Anunț de atribuire
- CAN1160949
- Termen limită
- 24.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1237479
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Caiet de sarcini_semnat.pdf
- 3. Formulare_semnat.pdf
- 4. Model Acord cadru_semnat.pdf
- FisaDate_DF1237479.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEEBO INTERNATIONAL SRL CUI 32640008
Valoare atribuită
413.287 RON
din 243.634 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro