Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,3% sub estimat

Contract achizitie motorina standard de iarna euro 5

Număr anunț
SCN1158918
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
388.200 RON
Valoare atribuită
336.600 RON 13,3% sub estimat
Data publicării
18.02.2025 08:20
Anunț de atribuire
SCNA1118559
Termen limită
25.02.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1237436

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROMTANK SRL CUI 24692812
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ARTOIL SRL CUI RO 30335504

Valoare atribuită

336.600 RON

din 388.200 RON estimat 13,3%

Adjudecat la 86,7% din estimat · economie 51.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.