Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,2% sub estimat

EXTINDEREA REȚELELOR DE APĂ ȘI DE CANALIZARE DIN CARTIERUL SĂTMĂREL AL MUNICIPIULUI SATU MARE, JUDEȚUL SATU MARE

Număr anunț
SCN1159067
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
SAMINSTAL SRL (CUI 17499046)
Cod CPV
45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.411.950 RON
Valoare atribuită
8.168.737,56 RON 13,2% sub estimat
Data publicării
19.02.2025 22:08
Anunț de atribuire
SCNA1123942
Termen limită
31.03.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1237823

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAMINSTAL SRL CUI RO 17499046
Subcontractanți 1
ELECTROMEN SRL CUI RO 21589848
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VIDELI SRL CUI RO 3357165
Subcontractanți 2
ELECTRO GAVRĂU SRL CUI RO29987750
VEXANO SRL CUI RO14239211
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PROIECT INVEST SRL CUI RO 13803788
Subcontractanți 2
SESAM PROTECT SRL CUI 27105203
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

8.168.737,56 RON

din 9.411.950 RON estimat 13,2%

Adjudecat la 86,8% din estimat · economie 1.243.212,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.