Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,6% sub estimat

Executie lucrari de „REABILITARE ENERGETICA BLOCURI DE LOCUINTE, IN ORASUL DETA – COMPONENTA 3”

Număr anunț
SCN1159057
Autoritate contractantă
Orasul Deta (CUI RO2503378)
Furnizor / câștigător
DEPO CLEO SRL (CUI 25928327)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.310.798,49 RON
Valoare atribuită
1.626.699,98 RON 29,6% sub estimat
Data publicării
19.02.2025 16:47
Anunț de atribuire
SCNA1127888
Termen limită
17.03.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1237692

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEPO CLEO SRL CUI RO25928327
Subcontractanți 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.626.699,98 RON

din 2.310.798,49 RON estimat 29,6%

Adjudecat la 70,4% din estimat · economie 684.098,51 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.