Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU FURNIZARE MEDICAMENTE 2025
- Număr anunț
- SCN1158997
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 91.940 RON
- Valoare atribuită
- 110.234,80 RON
- Data publicării
- 19.02.2025 08:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1118359
- Termen limită
- 07.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1237595
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- DECLARATIE PE PROPRIA RASPUNDERE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1237595.pdf
- MODEL ACORD CADRU 2025.docx.p7s
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT.docx.p7s
- MODELE FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DR.MAX S.R.L. CUI 9378655
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DONA. LOGISTICA S.A. CUI RO 3596251
Valoare atribuită
110.234,80 RON
din 91.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro