Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,4% sub estimat
ULEIURI SI UNSORI
- Număr anunț
- SCN1159098
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
- Furnizor / câștigător
- ALIP MARKETING & SERVICES S.R.L. (CUI 38717534)
- Cod CPV
- 09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 580.624 RON
- Valoare atribuită
- 410.085,08 RON 29,4% sub estimat
- Data publicării
- 20.02.2025 11:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1119214
- Termen limită
- 06.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1237721
Documente
Documentația de atribuire
- CONTRACT uleiuri - model-semnat.doc.p7m
- CS AUTO-semnat.zip.p7m
- CS BMITP-semnat.zip.p7m
- CS TBZ-semnat.zip.p7m
- CS TV-semnat.zip.p7m
- CS Ulei 15W-40-semnat.pdf.p7m
- CS Vaselina BIOMULTIS-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1237721.pdf
- FORMULARE - ULEIURI doc-semnat.doc.p7m
- Instructiuni-semnat.docx.p7m
DUAE
Loturi (6)
Adjudecat: 410.085,08 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1- uleiuri pentru reductoare | — | PREMIUM LUBRICANTS | 63.073,60 RON |
| 2 | Lot 2- uleiuri pentru reductoare | — | LUBEXPERT ROMANIA | 35.930 RON |
| 3 | Lot 3 - uleiuri pentru sisteme hidraulice şi alte utilizări | — | PREMIUM LUBRICANTS | 55.853,28 RON |
| 4 | Lot 4 - uleiuri pentru motoare | — | ALIP MARKETING & SERVICES S.R.L. | 172.755 RON |
| 5 | Lot 5 - uleiuri pentru compresoare | — | ALIP MARKETING & SERVICES S.R.L. | 11.480 RON |
| 6 | Lot 6 - vaselină | — | ASCHEM OIL | 70.993,20 RON |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALIP MARKETING & SERVICES S.R.L. CUI 38717534
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUBEXPERT ROMANIA SRL CUI 14710237
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASCHEM OIL SRL CUI RO 32157608
Valoare atribuită
410.085,08 RON
din 580.624 RON estimat
29,4%
Adjudecat la 70,6% din estimat · economie 170.538,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.