Anulată Anunț de participare

Materiale didactice pentru dotarea Liceului „Dr.Lazăr Chirilă Baia de Arieş”, în cadrul proiectului de investiții cu titlul: “Dotarea cu mobilier, materiale didactice şi echipamente digitale a Liceului Dr.Lazăr Chirilă Baia de Arieș” - PNRR-Componenta 15 Educaţie, cod F-PNRR-Dotări-2023-4461

Număr anunț
SCN1159087
Autoritate contractantă
ORASUL BAIA DE ARIES (CUI 4561898)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
221.495,63 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
20.02.2025 09:14
Anunț de atribuire
SCNA1117890
Termen limită
03.03.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1237782

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Estimat: 221.495,63 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Material pedagogic pentru dotarea unui Laborator de ştiinţe 82.205,26 RON Anulat
2 Material pedagogic pentru dotarea a 18 săli de clasă 54.707,44 RON Anulat
3 Material pedagogic pentru dotarea unui Cabinet şcolar uman 38.839,26 RON Anulat
4 Material pedagogic pentru dotarea unui Cabinet şcolar psihopeda… 29.860,32 RON Anulat
5 Instrumente de măsurat pentru dotarea Atelierului de practică 15.883,35 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.