Atribuită Anunț de participare

Cearceaf unica folosinta 50cm/50m

Număr anunț
SCN1159084
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39518200-8 · Cearsafuri pentru sali de operatie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
574.560 RON
Valoare atribuită
720.568,07 RON
Data publicării
20.02.2025 09:10
Anunț de atribuire
SCNA1119688
Termen limită
03.03.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1237790

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIDE GRUP SRL CUI RO 15216895
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MERCATOR MEDICAL SRL CUI RO 18547761
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
B.N.BUSINESS SRL CUI RO 10933694

Valoare atribuită

720.568,07 RON

din 574.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.