Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,1% sub estimat
Achizitie Echipamente IT&C in cadrul proiectului „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a Unităților de învățământ din Comuna Costești, Judetul Buzau”
- Număr anunț
- SCN1159169
- Autoritate contractantă
- Comuna Costesti (CUI 2407559)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 25146010)
- Cod CPV
- 30237300-2 · Accesorii informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 490.414,27 RON
- Valoare atribuită
- 313.600 RON 36,1% sub estimat
- Data publicării
- 21.02.2025 14:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1124887
- Termen limită
- 07.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1238079
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet Sarcini Dotari IT.pdf.p7s
- 2. Draft Contract furnizare produse.pdf.p7s
- 3. Formulare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1238079.pdf
DUAE
Participanți · 13 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. CUI RO 25146010
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
COPY TEAM SERVICE SRL CUI RO 10584586
Valoare atribuită
313.600 RON
din 490.414,27 RON estimat
36,1%
Adjudecat la 63,9% din estimat · economie 176.814,27 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.