Atribuită
Anunț de participare
Achizitie dotari in cadrul proiectului „IMBUNATATIREA DOTARII TEHNICE LA NIVELUL SJU ALBA IULIA IN VEDEREA CREȘTERII CAPACITATII PENTRU DIAGNOSTICUL CANCERULUI-cod SMIS 328237”
- Număr anunț
- CN1078045
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- SUPERMEDICAL SRL (CUI 21203776)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.861.078,34 RON
- Valoare atribuită
- 5.861.000 RON
- Data publicării
- 21.02.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1148426
- Termen limită
- 26.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 117745-2025
- Documentație de atribuire
- DF1237764
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1-Factori evaluare.pdf.p7m
- Caiet de sarcini.PDF.p7m
- Draft contract furnizare.doc.p7m
- FisaDate_DF1237764.pdf
- formulare_furnizare.doc.p7m
- Formular-propunere-financiara.docx.p7m
- Formular-propunere-tehnica.docx.p7m
- FT1-RMN.pdf.p7m
- FT2-ECOGRAF.pdf.p7m
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 5.861.078,34 RON Adjudecat: 5.861.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RMN | 5.549.561,91 RON | SUPERMEDICAL SRL | 5.549.500 RON |
| 2 | ECOGRAF | 311.516,43 RON | ULTRASONIC S.R.L. | 311.500 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ULTRASONIC SRL CUI RO 16434774
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SUPERMEDICAL SRL CUI 21203776
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Valoare atribuită
5.861.000 RON
din 5.861.078,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro