Atribuită
Anunț de participare
Furnizare dispozitive și consumabile medicale pentru robotul chirurgical Versius - acord cadru
- Număr anunț
- CN1078051
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL INNOVATION SOLUTIONS S.R.L. (CUI 43421410)
- Cod CPV
- 33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.714.688 RON
- Valoare atribuită
- 12.713.420,96 RON
- Data publicării
- 21.02.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1153059
- Termen limită
- 24.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 117725-2025
- Documentație de atribuire
- DF1237810
Documente
Documentația de atribuire
- B_Caiet_sarcini_consumabile_robot_Versius.pdf.p7s
- C_PROIECT ACORD CADRU SI CONTRACT SUBSECVENT.pdf.p7s
- D_Formulare.doc.p7s
- FisaDate_DF1237810.pdf
- TABEL DE CONCORDANTA.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICAL INNOVATION SOLUTIONS S.R.L. CUI RO43421410
Valoare atribuită
12.713.420,96 RON
din 12.714.688 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro