Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare Reactivi de laborator
- Număr anunț
- CN1078131
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. (CUI 28399247)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 366.000 RON
- Valoare atribuită
- 366.000 RON
- Data publicării
- 21.02.2025 08:30
- Anunț de atribuire
- CAN1145305
- Termen limită
- 21.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1237936
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.docx.p7m
- caiet sarcini-semnat.xlsx.p7m
- FisaDate_DF1237936.pdf
- Model AC si CS -semnat.docx.p7m
- Modele de formulare actualizat-semnat.doc.p7m
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 366.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sange defibrinat de oaie | — | BIOMAXIMA CLINICAL S.R.L. | 366.000 RON |
| 2 | Sange defibrinate de cal | — | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. CUI RO 28399247
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AVENA MEDICA SRL CUI 24684380
Valoare atribuită
366.000 RON
din 366.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro