Atribuită Anunț de participare

Dinți pentru utilaje miniere de suprafață

Număr anunț
CN1078104
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
Cod CPV
43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.372.840 RON
Valoare atribuită
5.996.160,10 RON
Data publicării
24.02.2025 13:01
Anunț de atribuire
CAN1147415
Termen limită
26.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
121602-2025
Documentație de atribuire
DF1237887

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
COZMIRCOM S.R.L. CUI RO 2951916

Valoare atribuită

5.996.160,10 RON

din 3.372.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.