Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 78,4% sub estimat

Acord-cadru de furnizare ACUMULATORI STAȚIONARI PENTRU SURSE NEÎNTRERUPTIBILE DE TENSIUNE

Număr anunț
CN1078135
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
CARANDA BATERII SRL (CUI 1560677)
Cod CPV
31421000-3 · Baterii cu plumb (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
949.483,34 RON
Valoare atribuită
205.430 RON 78,4% sub estimat
Data publicării
24.02.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1149355
Termen limită
31.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
122009-2025
Documentație de atribuire
DF1237937

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARANDA BATERII SRL CUI RO 1560677
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MASTER BATTERY SL CUI B85859445
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ASK 4 IT SRL CUI RO 23469430

Valoare atribuită

205.430 RON

din 949.483,34 RON estimat 78,4%

Adjudecat la 21,6% din estimat · economie 744.053,34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.