Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

Execuția lucrărilor aferente obiectivului de investiții:"EFICIENTIZAREA SISTEMULUI DE ILUMINAT PUBLIC DIN ORASUL BROSTENI, JUDETUL SUCEAVA" - Etapa 2

Număr anunț
SCN1159288
Autoritate contractantă
ORASUL BROSTENI (CUI 5927254)
Furnizor / câștigător
ELBI ENERGY PROJECTS S.R.L. (CUI 41166842)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.365.800 RON
Valoare atribuită
2.246.856,51 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
25.02.2025 17:42
Anunț de atribuire
SCNA1134136
Termen limită
02.03.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1238312

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.246.856,51 RON

din 2.365.800 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 118.943,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.