Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Furnizare echipamente și consumabile de laborator aferente Proiectului “Competence Center for Climate Change Digital Twin for Earth forecasts and societal redressment: DTEClimate”
- Număr anunț
- SCN1159274
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 333.210,19 RON
- Valoare atribuită
- 331.339,80 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 25.02.2025 15:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1120165
- Termen limită
- 04.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1238233
Documente
Documentația de atribuire
- 03. Caiet de Sarcini - echipamente Lot1&Lot6 PDF.p7s
- 05 FORMULARE Oferta tehnica_Lot 1.docx.p7s
- 05 FORMULARE Oferta tehnica_Lot 6.docx.p7s
- Draft-Propunere Contract Furnizare Semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1238233.pdf
- Furnizare_PS_FORMULARE AB.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 333.210,19 RON Adjudecat: 331.339,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ECHIPAMENTE DE LABORATOR - 1 | 329.752,59 RON | ANTISEL RO SRL | 327.888 RON ↓0,6% |
| 6 | CONSUMABILE LABORATOR | 3.457,60 RON | AQUATOR S.R.L. | 3.451,80 RON ↓0,2% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AQUATOR SRL CUI RO 15651244
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
331.339,80 RON
din 333.210,19 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 1.870,39 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.