Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,3% sub estimat
Achizitie echipamente 9 loturi în cadrul proiectului "Modernizare si dotare ambulatoriu (Policlinica) din cadrul spitalului Municipal Gherla"
- Număr anunț
- CN1078219
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GHERLA (CUI 4349071)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.226.266,88 RON
- Valoare atribuită
- 3.903.010 RON 25,3% sub estimat
- Data publicării
- 25.02.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1145367
- Termen limită
- 08.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 124371-2025
- Documentație de atribuire
- DF1237847
Documente
Documentația de atribuire
- 3_1 Anexa formular-Propunere-financiara-1-semnat.xlsx.p7m
- 3_Formulare_echipamente-semnat.docx.p7m
- 6_Criterii de selectie DUAE GHERLA-semnat.docx.p7m
- Anexe_Criterii-Factori de evaluare-semnat.rar.p7m
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- Declaratie persoane functii decizie-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1237847.pdf
- Fise Tehnice-semnat.rar.p7m
- Instructiuni catre ofertanti-semnat.pdf.p7m
- model de contract-semnat.pdf.p7m
DUAE
Loturi (9)
Estimat: 5.226.266,88 RON Adjudecat: 3.903.010 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | STERILIZATOR | 260.235 RON | NICONSULTING TECHNICS SRL | 260.235 RON |
| 2 | DIVERSE APARATE MEDICALE PENTRU DIAGNOSTIC ȘI TRATAMENT | 305.091,54 RON | Anulat | — |
| 3 | MESE DE EXAMINARE SI INTERVENTII | 107.989,37 RON | Anulat | — |
| 4 | APARAT RADIOLOGIE | 1.529.179,20 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. | 1.529.175 RON |
| 5 | APARATE LABORATOR ANALIZE MEDICALE | 1.495.220,80 RON | Sante International | 1.495.000 RON |
| 6 | ECOGRAFE | 618.600 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. | 618.600 RON |
| 7 | DIVERSE APARATE SI INSTRUMENTE PENTRU DIAGNOSTIC, TRATAMENT SI … | 36.070,53 RON | Anulat | — |
| 8 | ECHIPAMENTE GASTROENTEROLOGIE | 843.344 RON | Anulat | — |
| 9 | INSTRUMENTAR | 30.536,44 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 3210015
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NICONSULTING TECHNICS SRL CUI RO18448164
Valoare atribuită
3.903.010 RON
din 5.226.266,88 RON estimat
25,3%
Adjudecat la 74,7% din estimat · economie 1.323.256,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.