Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 48,5% sub estimat

Materiale sanitare

Număr anunț
CN1078189
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
33194000-6 · Aparate si instrumente pentru transfuzie si pentru perfuzie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.038.800 RON
Valoare atribuită
1.049.520 RON 48,5% sub estimat
Data publicării
25.02.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1147264
Termen limită
01.04.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
124305-2025
Documentație de atribuire
DF1237962

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 1.049.520 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Trusa pentru perfuzie gravitationala si sub presiune SINOFARM ROMANIA S.R.L.,MEGACONS-BRILLAGO,SANROTEX TRADING SRL 576.000 RON
2 Seringi SANROTEX TRADING SRL,MEGACONS-BRILLAGO 460.320 RON
3 Seringi insulina MEGACONS-BRILLAGO,VETRO DESIGN,SANROTEX TRADING SRL 13.200 RON

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VETRO DESIGN SRL CUI RO 8409931
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANROTEX TRADING SRL CUI RO 32163740
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.049.520 RON

din 2.038.800 RON estimat 48,5%

Adjudecat la 51,5% din estimat · economie 989.280 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.