Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat
Achiziție de pesticide
- Număr anunț
- SCN1159250
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Cartof si Sfecla de Zahar Brasov (CUI RO18923009)
- Furnizor / câștigător
- AGRICOVER DISTRIBUTION S.A. (CUI 13443360)
- Cod CPV
- 24451000-0 · Pesticide (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 301.592,01 RON
- Valoare atribuită
- 282.764,67 RON 6,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.02.2025 09:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1118555
- Termen limită
- 14.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1238182
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini achzitie pesticide 2025.pdf.p7s
- Contract furnizare pesticide.pdf.p7s
- FisaDate_DF1238182.pdf
- Modele de formulare oferta pesticide .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGRICOVER DISTRIBUTION S.A. CUI 13443360
Valoare atribuită
282.764,67 RON
din 301.592,01 RON estimat
6,2%
Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 18.827,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.