Atribuită Anunț de participare

Servicii de Reparare si Intretinere a Echipamentelor Radiologice

Număr anunț
SCN1159357
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183.260 RON
Valoare atribuită
183.260 RON
Data publicării
26.02.2025 15:50
Anunț de atribuire
SCNA1118796
Termen limită
17.03.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1238373

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 183.260 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de reparare si intretinere a Echipamentului de rezona… S.C. GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA S.R.L. 122.760 RON
2 Servicii de reparatie si intretinere a Instalatie RX Fixă Combi… PHILIPS ROMANIA 60.500 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

183.260 RON

din 183.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.