Atribuită Anunț de participare

“Delegarea gestiunii, prin achiziție publică de servicii, a activităților de sortare, tratare mecano-biologică și eliminare prin depozitare a deșeurilor municipale din UAT Saligny, județ Constanța”.

Număr anunț
SCN1159336
Autoritate contractantă
COMUNA SALIGNY (CUI RO16384773)
Furnizor / câștigător
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
Cod CPV
90513000-6 · Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161.878,66 RON
Valoare atribuită
161.878,66 RON
Data publicării
26.02.2025 14:56
Anunț de atribuire
SCNA1119232
Termen limită
10.03.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1238319

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

161.878,66 RON

din 161.878,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.