Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,6% sub estimat
Închiriere autovehicule de transport marfa cu sofer – 2 loturi pentru U.M.C. Motru – Sector Husnicioara
- Număr anunț
- SCN1159455
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- TRANSPORT PRESTARI SERVICII CU UTILAJE TERASIERE MEHEDINTI SA (CUI 9824545)
- Cod CPV
- 60180000-3 · Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 81.210 RON
- Valoare atribuită
- 40.890 RON 49,6% sub estimat
- Data publicării
- 28.02.2025 14:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1118924
- Termen limită
- 11.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1238572
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa Formular Propunere Tehnica.docx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1238572.pdf
- Formulare model_ps-26070.docx.p7s
- Oferta fin. CENTRALIZATOR_MODEL.xlsx.p7s
- Proiect Contract_26070.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
40.890 RON
din 81.210 RON estimat
49,6%
Adjudecat la 50,4% din estimat · economie 40.320 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.