Atribuită
Anunț de participare
Achiziția de materiale și echipamente de specialitate pentru dotarea atelierelor de practică - Loturile 1 și 2, din cadrul proiectului „Dotarea cu mobilier și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar la nivelul Județului Vâlcea”
- Număr anunț
- SCN1159493
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
- Cod CPV
- 43800000-1 · Echipament de atelier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 344.000 RON
- Valoare atribuită
- 344.000 RON
- Data publicării
- 03.03.2025 09:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1121043
- Termen limită
- 17.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1238666
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini.pdf.p7s
- Draft contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1238666.pdf
- FORMULARE_ateliere.pdf.p7s
- LOT 1_Liceul Justinian Marina_Baile Olanesti.xlsx.p7s
- LOT 2_Liceul George Tarnea_Babeni.xlsx.p7s
- LOTUL 1 Formular 5 - ANEXA SPECIFICATII TEHNICE Liceul Justinian Marina Baile Olanesti.pdf.p7s
- LOTUL 2 Formular 5 - ANEXA SPECIFICATII TEHNICE Liceul George Tarnea Babeni.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 344.000 RON Adjudecat: 344.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 – Materiale și echipamente de specialitate Atelier LICE… | 30.000 RON | M&M FRIMAR | 30.000 RON |
| 2 | Lotul 2 – Materiale și echipamente de specialitate Atelier LICE… | 314.000 RON | M&M FRIMAR | 314.000 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
M & M FRIMAR SRL CUI RO15290794
Valoare atribuită
344.000 RON
din 344.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro