Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,7% sub estimat

Articole igienico - sanitare

Număr anunț
SCN1159478
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.338,65 RON
Valoare atribuită
15.301,80 RON 11,7% sub estimat
Data publicării
03.03.2025 08:35
Anunț de atribuire
SCNA1119694
Termen limită
17.03.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1238491

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
GLOBAL PLAST SRL CUI RO 15906240
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

15.301,80 RON

din 17.338,65 RON estimat 11,7%

Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 2.036,85 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.