Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
DELEGAREA GESTIUNII SERVICIULUI DE ILUMINAT PUBLIC ÎN MUNICIPIUL SĂCELE
- Număr anunț
- PC1002936
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sacele (CUI 4317649)
- Furnizor / câștigător
- FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.578.690 RON
- Valoare atribuită
- 25.161.143,97 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 03.03.2025 07:13
- Anunț de atribuire
- PCA1002958
- Termen limită
- 19.03.2025 10:00
- Documentație de atribuire
- DF1238657
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Anexa 9 - indicatori performanta-semnat.pdf.p7m
- 11. Anexa 10 Fise tehnice v2_250207_091324-semnat.pdf.p7m
- 12. Caiet de sarcini-Delegare gestiune Iluminat Public-semnat.pdf.p7m
- 14. Anexa 5.1-Strazi-semnat.pdf.p7s
- 15. Anexa 5.2-Strazi-semnat.pdf.p7s
- 16. Anexa 6 opertiuni minimale intretinere-semnat.pdf.p7s
- 17. Declaratie art. 58-semnat.pdf.p7s
- 18. DUAE DELEGARE ILUMINAT SACELE-semnat.docx.p7s
- 19. FORMULARE SACELE-semnat.docx.p7s
- 1. REGULAMENT Anexa 1 la HCL-semnat.pdf.p7m
- 2. Anexa 4 la PH_Contract cadru de delegare gestiune-semnat.pdf.p7m
- 3. HCL 279-semnat.pdf.p7m
- 4. Studiu oportunitate-semnat.pdf.p7m
- 5. Anexa 1.1.-semnat.pdf.p7m
- 6. Anexa 1.2.-semnat.pdf.p7m
- 7. anexa 3(2 la CS) la FO-semnat.xlsx.p7m
- 8. anexa 4(3 la CS) la FO -semnat.xlsx.p7m
- 9. Anexa 8 - riscuri-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1238657.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FLASH LIGHTING SERVICES SA CUI RO 13845929
Valoare atribuită
25.161.143,97 RON
din 25.578.690 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 417.546,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.