Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
MODERNIZAREA DRUMURILOR DE INTERES LOCAL DIN COMUNA VIŞINA, JUDEŢUL OLT - ETAPA A- III- A
- Număr anunț
- SCN1159590
- Autoritate contractantă
- COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL TRUST ARGES SRL (CUI 15428170)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.905.216,51 RON
- Valoare atribuită
- 7.847.387,67 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2025 17:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1120232
- Termen limită
- 26.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1238902
Documente
Documentația de atribuire
- 0_VF_TH_1_Referat.pdf
- 1_PS_1,2,3_MT.pdf
- 1_PS_4_CS_1_TS.pdf
- 1_PS_4_CS_2_BALAST.pdf
- 1_PS_4_CS_3_PIATRA SPARTA.pdf
- 1_PS_4_CS_4_MIXTURI ASFALTICE.pdf
- 1_PS_4_CS_5_DISPOZITIVE DIN BETON.pdf
- 1_PS_4_CS_6_SEMNALIZARE RUTIERA.pdf
- 1_PS_5_LC.pdf
- 1_PS_6_GGRI.pdf
- D2 - INSTRUCTIUNI.pdf
- D3 - CAIET DE SARCINI.pdf
- D4 - FORMULARE.pdf
- D5-Model contract lucrari.doc
- FisaDate_DF1238902.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL TRUST ARGES SRL CUI RO 15428170
Valoare atribuită
7.847.387,67 RON
din 7.905.216,51 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 57.828,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.