Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,6% sub estimat
Consumabile de laborator pentru proiectul PNRR – ResPonSE, contract finanțare 760010/30.12.2022
- Număr anunț
- SCN1159568
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.314,08 RON
- Valoare atribuită
- 28.098,44 RON 40,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2025 13:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1118919
- Termen limită
- 17.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1238742
Documente
Documentația de atribuire
- 2_Caiet de sarcini_Consumabile - PNRR - ResPonSE-semnat.pdf.p7m
- 5_Model de contract de furnizare_Consumabile de laborator-PNRR-ResPonSE-semnat.doc.p7m
- 6.1_Formular de oferta_Consumabile de laborator-PNRR-ResPonSE-semnat.docx.p7m
- 6.2_Formular propunere financiara_Consumabile de laborator-PNRR-ResPonSE-semnat.xlsx.p7m
- 6.3_Formular Propunere tehnica_Consumabile de laborator-PNRR-ResPonSE-semnat.docx.p7m
- 6.4_Formulare DIVERSE_Consumabile de laborator-PNRR-ResPonSE-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1238742.pdf
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 47.314,08 RON Adjudecat: 28.098,44 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Consumabile de laborator pentru proiectul PNRR – ResPonSE, cont… | 7.940,08 RON | Anulat | — |
| 2 | Consumabile de laborator pentru proiectul PNRR – ResPonSE, cont… | 17.479,06 RON | HYPO TECH & CONSULTING SRL | 8.892 RON ↓49,1% |
| 3 | Consumabile de laborator pentru proiectul PNRR – ResPonSE, cont… | 709,24 RON | AQUATOR S.R.L. | 644,44 RON ↓9,1% |
| 4 | Consumabile de laborator pentru proiectul PNRR – ResPonSE, cont… | 1.992,42 RON | — | |
| 5 | Consumabile de laborator pentru proiectul PNRR – ResPonSE, cont… | 10.680,67 RON | — | |
| 6 | Consumabile de laborator pentru proiectul PNRR – ResPonSE, cont… | 8.512,61 RON | Filara BioMed SRL | 18.562 RON |
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AQUATOR SRL CUI RO 15651244
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Valoare atribuită
28.098,44 RON
din 47.314,08 RON estimat
40,6%
Adjudecat la 59,4% din estimat · economie 19.215,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.