Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii de spălare și igienizare a vehiculelor (tramvaie, autobuze, troleibuze, microbuze) aparținând S.T.P.T
- Număr anunț
- SCN1159547
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
- Furnizor / câștigător
- LOGISTICS SERV SRL (CUI 32927839)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.160.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.157.840 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2025 09:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1119141
- Termen limită
- 19.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1238780
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini SERVICII curtatenie mijloace de transport 2025-semnat.doc.p7s
- contract model -semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1238780.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
- INSTRUCTIUNI PT OFERTANTI-semnat.doc.p7s
- suprafete pe tip de mijloc transport-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOGISTICS SERV SRL CUI 32927839
Valoare atribuită
2.157.840 RON
din 2.160.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.160 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.