Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Achiziție echipamente TIC
- Număr anunț
- SCN1159643
- Autoritate contractantă
- Comuna Valea Dragului (Primaria Valea Dragului) (CUI 5026699)
- Furnizor / câștigător
- P-SEVENTEEN SOLUTIONS SRL (CUI 25001532)
- Cod CPV
- 30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 371.868,84 RON
- Valoare atribuită
- 369.400 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 05.03.2025 17:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1121276
- Termen limită
- 18.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1238952
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1238952.pdf
- Formular propunere tehnica TIC Comuna Valea Dragului (3).docx.p7s
- Formularul de oferta Comuna Valea Dragului.docx.p7s
- Model-Contract-achizitie Valea Dragului.docx.p7s
- Propunere-financiara Valea Dragului.xlsx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
P-SEVENTEEN SOLUTIONS SRL CUI RO25001532
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CODTEX IMPEX SRL CUI RO 16673160
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Valoare atribuită
369.400 RON
din 371.868,84 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 2.468,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.