Atribuită Anunț de participare

Execuția lucrărilor aferente obiectivului de investiții: „EXTINDERE SISTEM DE ALIMENTARE CU APĂ ÎN SATELE BRĂIEŞTI, BĂIŞEŞTI, CORNU LUNCII ŞI SASCA NOUĂ, DIN COMUNA CORNU LUNCII, JUDEŢUL SUCEAVA”

Număr anunț
SCN1159684
Autoritate contractantă
COMUNA CORNU LUNCII (CUI 4441573)
Furnizor / câștigător
DAROCONSTRUCT SRL (CUI 17749762)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.265.000 RON
Valoare atribuită
13.260.000 RON
Data publicării
06.03.2025 16:27
Anunț de atribuire
SCNA1121384
Termen limită
04.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1239105

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAROCONSTRUCT SRL CUI RO17749762
Subcontractanți 2
CIMBRU-TEI COM SRL CUI RO 9288250
REVIVO SRL CUI RO15857369
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
TEST PRIMA S.R.L. CUI RO 744639

Valoare atribuită

13.260.000 RON

din 13.265.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.