Atribuită
Anunț de participare
,,Servicii de tip catering pentru furnizare pachet alimentar, potrivit H.G. nr. 23/2025, pentru preșcolari și elevii din instituțiile de învățământ, din comuna Dealu Morii, județul Bacău,,
- Număr anunț
- SCN1159717
- Autoritate contractantă
- COMUNA DEALU MORII (PRIMARIA DEALU MORII) (CUI 4352913)
- Furnizor / câștigător
- KRISTAL EV PD S.R.L. (CUI 41507915)
- Cod CPV
- 55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 351.155,20 RON
- Valoare atribuită
- 351.155,20 RON
- Data publicării
- 07.03.2025 10:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1119014
- Termen limită
- 18.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1239143
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini semnat (1).pdf
- FisaDate_DF1239143.pdf
- Formulare semnat (5).pdf
- Model de contract (2).pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KRISTAL EV PD S.R.L. CUI 41507915
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MATEOCRI EVENTS S.R.L. CUI 48339592
Valoare atribuită
351.155,20 RON
din 351.155,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro