Anulată
Anunț de participare
Proiectare și Execuție lucrări pentru alimentare cu energie electrică a clădirii I.A.S.e.C. din subsolul tehnic al Corpului A - PT 78 al Campusului Universității “ Ștefan cel Mare ” Suceava
- Număr anunț
- SCN1159818
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 155.000 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 10.03.2025 18:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1118704
- Termen limită
- 28.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1239170
Documente
Documentația de atribuire
- 1. ATR-1005665696-22.05.2024. PT SV0078 DIN CAMPUS 1 USV CORP A, TR1.400 kVA.PDF.p7s
- 2. CfR-1005665767-22.05.2024. PT SV0078 DIN CAMPUS 1 USV CORP A, TR2.250 kVA.PDF.p7s
- caiet sarcini racord energie IASeC.pdf.p7s
- D-07-06-2016- UNIV SUC (31) (002).pdf.p7s
- FisaDate_DF1239170.pdf
- Formulare procedura energie IACeC.doc.p7s
- Model contract anexa la CS avizat de juridic) (1) (1) (1).docx.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.