Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
_"Delegarea de gestiune a Serviciului de iluminat public din orasul Broșteni, județul Suceava"
- Număr anunț
- PC1002944
- Autoritate contractantă
- ORASUL BROSTENI (CUI 5927254)
- Furnizor / câștigător
- RO UTIL INSTAL SRL (CUI 18576201)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 782.835 RON
- Valoare atribuită
- 782.135 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.03.2025 18:02
- Anunț de atribuire
- PCA1002989
- Termen limită
- 23.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1239409
Documente
Documentația de atribuire
- 1_HCL_15_2025_gest iluminat.pdf.p7s
- 2_Regulament_gest iluminat.pdf.p7s
- 3_Caiet sarcini_gest iluminat.pdf.p7s
- 4_Studiu oport_gest iluminat.pdf.p7s
- 5_Strategie_gest iluminat.pdf.p7s
- 6_Contract_deleg gest iluminat.pdf.p7s
- 8_Gest-Iluminat_Formulare+.pdf.p7s
- DUAE_deleg gest ilum public_07032025.pdf.p7s
- FisaDate_DF1239409.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RO UTIL INSTAL SRL CUI RO18576201
Valoare atribuită
782.135 RON
din 782.835 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 700 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.