Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,7% sub estimat
Achizitie diverse produse alimentare
- Număr anunț
- SCN1159806
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
- Furnizor / câștigător
- HARPEK SRL (CUI 3871130)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 767.800 RON
- Valoare atribuită
- 509.368 RON 33,7% sub estimat
- Data publicării
- 10.03.2025 16:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1119203
- Termen limită
- 20.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1239295
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1239295.pdf
- formular-contract-de-furnizare cu antet.pdf.p7s
- Formulare.pdf
- ModelContract_DF1239295.pdf
DUAE
Loturi (9)
Estimat: 767.800 RON Adjudecat: 509.368 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Produse de origine animala, carne si produse din carne | 213.820 RON | MATRA S.R.L. | 155.497 RON ↓27,3% |
| 2 | Furnizare produse lactate | 186.080 RON | HARPEK | 195.416 RON |
| 3 | Furzizare peste si conserva de peste | 16.200 RON | PROVISION RETAIL PROD SRL | 43.257 RON |
| 4 | Furnizare conserve de fructe si legume transformate | 96.050 RON | — | |
| 5 | Furnizare fructe lamai, mere, pere | 6.000 RON | — | |
| 6 | Furnizare produse morarit, amidon si produse amilacee ( orez, f… | 70.550 RON | — | |
| 7 | Furnizare legume ( cartofi, ceapa uscata, fasole uscata, varza) | 89.800 RON | — | |
| 8 | Furnizare diverse produse alimentare (cacao, zahar, mirodeni, u… | 62.900 RON | — | |
| 9 | Furnizare pateu porc | 26.400 RON | PRESTIGIOSA PRODCOM S.R.L. | 115.198 RON |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HARPEK SRL CUI RO3871130
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROVISION RETAIL PROD SRL CUI 32649457
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRESTIGIOSA PRODCOM SRL CUI RO 6779601
Valoare atribuită
509.368 RON
din 767.800 RON estimat
33,7%
Adjudecat la 66,3% din estimat · economie 258.432 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.