Atribuită
Anunț de participare
Marmite de gatit pe abur 400L
- Număr anunț
- SCN1159778
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BRAILA (CUI RO24913000)
- Furnizor / câștigător
- CONTI GRUP SRL (CUI 13502971)
- Cod CPV
- 39721000-2 · Aparate de uz casnic pentru gatit sau incalzit (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151.260,50 RON
- Valoare atribuită
- 220.000 RON
- Data publicării
- 10.03.2025 09:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1119930
- Termen limită
- 20.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1239277
Documente
Documentația de atribuire
- 2-Modele de formulare(1).docx.p7s
- Caiet de sarcini marmite-signed.pdf
- FisaDate_DF1239277.pdf
- Instructiuni pt. ofertanti-signed.pdf
- Model Acord cadru si contract subsecvent-signed.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONTI GRUP SRL CUI RO 13502971
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BELFIX DISTRIBUŢIE SRL CUI RO 33000856
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SUPPLIER AKT SRL CUI RO 31410248
Valoare atribuită
220.000 RON
din 151.260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro