Atribuită
Anunț de participare
Furnizarea de materiale si echipamente de specialitate pentru unitatea de învățământ preuniversitar ALEXANDRU ROMAN din cadrul proiectului - „CREȘTEREA CALITĂȚII ȘI SIGURANȚEI MEDIILOR DE ÎNVĂȚARE CA URMARE A DOTĂRII ȘI ECHIPĂRII UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT DIN ORAȘUL ALEȘD, JUDEȚUL BIHOR.
- Număr anunț
- SCN1159861
- Autoritate contractantă
- ORASUL ALESD (CUI 4348920)
- Furnizor / câștigător
- TRD SRL (CUI 27907347)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 328.000 RON
- Valoare atribuită
- 328.000 RON
- Data publicării
- 11.03.2025 12:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1120414
- Termen limită
- 26.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1239413
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Caiet de sarcini echipamente practica.pdf.p7s
- 6 INFORMARI PENTRU OFERTANTI_ALESD.doc.p7s
- 7.1 MODEL CONTRACT FURNIZARE_ALESD.doc.p7s
- 7.2 DECLARATIE CONFIDENTIALITATEA OE_ALESD.docx.p7s
- 7.3 DECLARATIE BENEFICIAR REAL OE_ALESD.docx.p7s
- 7 MODELE FORMULARE_ALESD.doc.p7s
- FisaDate_DF1239413.pdf
- L5_CAIET DE SARCINI_MATERIALE DIDACTICE_ATELIER MECANICA.docx.p7s
- L5_F OFERTA FINANCIARA_MATERIALE DIDACTICE_ATELIER MECANICA.xlsx.p7s
- L5_OFERTA TEHNICAI_MATERIALE DIDACTICE_ATELIER MECANICA.docx.p7s
- L6_CAIET DE SARCINI_MATERIALE DIDACTICE_ATELIER AUTOMATIZARI.docx.p7s
- L6_F OFERTA FINANCIARA_MATERIALE DIDACTICE_ATELIER AUTOMATIZARI.xlsx.p7s
- L6_OFERTA TEHNICA_MATERIALE DIDACTICE_ATELIER AUTOMATIZARI.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRD SRL CUI RO27907347
Valoare atribuită
328.000 RON
din 328.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro