Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 56,0% sub estimat

METAMIZOLUM NATRIUM fiole

Număr anunț
RFD001888
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.850 RON
Valoare atribuită
19.750 RON 56,0% sub estimat
Data publicării
11.03.2025 12:21
Anunț de atribuire
RFDA001770
Termen limită
24.03.2025 15:00

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHARMA SA CUI RO 13591928

Valoare atribuită

19.750 RON

din 44.850 RON estimat 56,0%

Adjudecat la 44,0% din estimat · economie 25.100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.