Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 34,0% sub estimat

CARBAZOCHROMI SALICYLAS

Număr anunț
RFD001886
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.134,25 RON
Valoare atribuită
2.730 RON 34,0% sub estimat
Data publicării
11.03.2025 12:17
Anunț de atribuire
RFDA001764
Termen limită
24.03.2025 15:00

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHARMA SA CUI RO 13591928

Valoare atribuită

2.730 RON

din 4.134,25 RON estimat 34,0%

Adjudecat la 66,0% din estimat · economie 1.404,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.