Atribuită Anunț de participare

Inchiriere echipament de specialitate tip autospeciala Woma/ Vidanja cu deservent

Număr anunț
SCN1159851
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
MER TRANS IG SRL (CUI 31310613)
Cod CPV
60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122.500 RON
Valoare atribuită
122.500 RON
Data publicării
11.03.2025 09:49
Anunț de atribuire
SCNA1119822
Termen limită
25.03.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1239356

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MER TRANS IG SRL CUI RO 31310613

Valoare atribuită

122.500 RON

din 122.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.