Atribuită
Anunț de participare
Instrumente pentru rezectie urologie cu morcelare
- Număr anunț
- SCN1159829
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.498 RON
- Valoare atribuită
- 47.498 RON
- Data publicării
- 11.03.2025 08:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1119971
- Termen limită
- 25.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1239325
Documente
Documentația de atribuire
- anexa cu produsele si cantitatile draft (2).xlsx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1239325.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model contract.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
47.498 RON
din 47.498 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro